KONST / Litografier / Färglitografi 13925038
nr 1392 5038
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 201/300. Motivet: 50x34, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:36:46
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr